Udělejte malý byt větším alespoň na pohled

Tísníte se u vás doma jako sardinky, ale bohužel si nemůžete prozatím dovolit nic většího? Proč se doma mačkat, když to jde i vyřešit jinak. Jen si sáhněte do svědomí – kolik zbytečných věcí u vás doma máte a nepotřebujete? Prvním krokem k tomu, jak provzdušnit váš domov je zbavit se právě oněch přebytečných a nepotřebných věcí, které vám doma akorát zabírají místo, které by se dalo využít k něčemu jinému.  Díky takovému úklidu se osvobodíte od věcí, které jste už dlouho nepoužili a které se tak stali nepotřebnými.
stolek na koberci.jpg
Jako další přichází na řadu nábytek. Pokud ten váš dosavadní je mohutný, starý, a ne zrovna dvakrát prakticky řešený, pak je ten nejvyšší čas na jeho výměnu. Místo vašeho dosavadního nábytku zvolte nábytek, který bude ve světlých barvách a bude doplněn poličkami a regály, které ho tak provzdušní. Ideální jsou také skříně doplněné o zrcadla, která dodají prostoru opticky na větším rozměru. Dobré je také pustit do vašeho doma co nejvíce světla.
půdní byt.jpg
Naučte se pomocí chytrých triků od bytových designerů a architektů https://www.cakb.cz/triky-pro-maly-byt/ proměnit váš byt v dokonalý a útulný domov. I zdánlivě malý byt tak můžete opticky přetvořit na větší a už si v něm nebudete připadat tak stísněně. Základem je co nejméně věcí, volit světlé barvy a chytře řešené úložné prostory. Díky chytře řešeným a praktickým úložným prostorům tak i třeba z malého dětského pokojíčku můžete udělat kouzelné království s dostatkem prostoru, a i přesto v něm bude vše potřebné. Při rekonstrukci vašeho domova samozřejmě nesmíte zapomenout ani na vhodné barvy výmalby jednotlivých místností, které také pomáhají utvářet celkový dojem o daném prostoru a pomocí barev tak můžete snadno danou místnost opticky zmenšit. Díky aplikování těchto chytrých triků bytových designerů do praxe tak váš domov jednoduše zútulníte.

Udělejte malý byt větším alespoň na pohled
Ohodnoťte příspěvek