Obchod podle Kategorií

Doprava zdarma,Postříbřené 30mm Cabochon Nastavení Manžetové Náramky Prázdné základny pro Výrobu Šperků

Nové

223.40 Kč

Drazí přátelé, vítejte v našem obchodě, cílem naší společnosti je: "založené na integritu, kvalitní win", s vynikající kvalitou a rozumnou cenu, získat důvěru široké masy zákazníků, vítejte staré a nové zákazníky

* všechny produkty společnosti jsou self-marketing, hlavně aby, 100% reálné fotky, protože zobrazení různých tam bude barevný rozdíl, prosím, v druhu přednost.

* může být trochu, aby plány na výstavbu, lze také dle vašich požadavků změnit design, konkrétní diskuse.

* mít fyzický vzorek, naše továrna zaručit účinek být stejný jako vzorek.

* pouze obrázky, zaručujeme jen na efekt a účinek téměř stejný, jak je znázorněno na obrázku.

* může změnit, oplechování, barva dle požadavků zákazníka, výrobek, materiál, požadavky na balení, nakládku požadavky, a další části celého procesu.

V naší nabídce je v závislosti na materiálu výrobku, číslo výrobku, detaily práce, požadavky, různé kvality, různé ceny.

Vaše 100% spokojenost je naší zárukou. Když obdržíte projektu, a jsou spokojeni s naším produktem nebo služby, prosím, chvilku nechte nám pozitivní zpětné vazby s po většinuroku podrobné prodejní hodnocení (DSR) 5, což znamená hodně v naší budoucí závazky www.weweb.cz, vaše uznání je naše motivace v rozvoji našeho podnikání, aby vám sloužit lépe, a i nadále poskytovat vysoce kvalitní produkty za nízkou cenu. Pokud nejste spokojeni s výrobky nebo službami, a plán, aby nám neutrální/negativní zpětnou vazbu, prosím, napište nám okamžitě, v? Uděláme, co bude v našich silách vyřešit váš problém v co nejkratší možné době.

Štítky: krimpovací pin 05, opa a12 případě, lv šátek box, akty retní, molde prince, hyun ya vlasy, l6386 dip 14, pouzdro 2016, pouzdro hluboké.

Průměr 30mm
Značka ALFONS
Pokovování Stříbrný Pozlacený
Pohlaví ŽENY
Materiál Kámen
Tvar\vzor KOLO
Jemné nebo Móda Módní
Styl Trendy
Kovy Typ Měď
Nastavení Typu Bezel Nastavení
Náramky Typu Náramky

Napsat recenzi

Doprava zdarma,Postříbřené 30mm Cabochon Nastavení Manžetové Náramky Prázdné základny pro Výrobu Šperků

Doprava zdarma,Postříbřené 30mm Cabochon Nastavení Manžetové Náramky Prázdné základny pro Výrobu Šperků

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat