Obchod podle Kategorií

1 sada nových palisandr Housle díly 4/4, tailpiece, chinrest, kolíky, endpin

Nové

168.33 Kč

1 sada nových palisandr Housle díly 4/4, tailpiece, chinrest, kolíky, endpin Přepravní:. Obvykle,Budeme používat ePacket dodávky z Číny( cca 7-21 pracovních dnů) loď do USA, UK, Kanada, Francie, Austrálie, Rusko.

Letecky přes Ekonomiku China post office (asi 20-45 pracovních dnů) loď na celém světě.

Můžeme také použít EMS, China mezinárodní standardní přepravní služby, pro door-to-door shipping, (asi 7-15 pracovních dnů

Mezinárodní Zákazníky– vezměte Prosím na Vědomí: Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.Kontaktujte nás: Pokud budete potřebovat pomoc, nebo jakýkoli problém, prosím, dejte mi zprávu.Uděláme, co bude v našich silách, aby vám pomohl, a dá vám nejlepší řešení.Prosím, ne otevřený případ nebo opustit negativní zpětnou vazbu dříve, než dávat zprávy.

O nás:

Vítejte na Zobrazit položku.Budu poskytnout vám nejlepší produkt pro vás.Já vám dám moje všechno zákazníka nejnižší cenu a nejlepší kvalitu.

Získáte rychlé doručení a rychlá odezva.Všechny položky budou kontrolovány pro vás Pečlivě a zkouška pro vás.Ujistěte se, že dostanete zboží za nejlepší stav.Mohu zaručit, že se vám bude líbit svůj předmět moc.

Štítky: bradu zbytek housle, housle náhrdelník, kvalitní housle endpin, rod palisandr, ns elektrické housle, android flash, kolíček housle, chinrest housle, 4 housle, bridg pro elektrickou kytaru.

Použití Housle Použití
Značka YIYANG
Číslo Modelu 4/4

Napsat recenzi

1 sada nových palisandr Housle díly 4/4, tailpiece, chinrest, kolíky, endpin

1 sada nových palisandr Housle díly 4/4, tailpiece, chinrest, kolíky, endpin

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat