Obchod podle Kategorií

4 X 62mm OZ Racing Auto, Kolo Centra Hub Čepice Emblém M595 Ráfku Kola Centrum Hub Čepice Kryt

Nové

324.52 Kč

pokud nechcete našel to, co chcete v našem obchodě, prosím, kontaktujte nás zdarma, děkuji.

Ahoj velikost na fotografii je měřeno ručně s odchylka (rozmezí) v 0.1-0.5 MM. vezměte Prosím na vědomí to.Děkuji.JAK MĚŘIT KOLA CENTRUM ČEPICE, Než umístíte objednávku, prosím, podívejte se na tipy, jak změřit správnou velikost hub čepice, které chcete.Je lepší používat Vernier k měření velikostí. 1. Změřte kola středový otvor zkontrolujte Prosím následující spodní fotografie.K dispozici jsou celkem dvě velikosti musíte měřit.První je Vnější Průměr(O. D), druhé je Vnitřní Průměr(I. D). 2.Změřte staré kola centrum čepice, máte, Prosím, zkontrolujte následující spodní fotografie vpravo metoda k měření velikosti hub čepice.

3.Pokud stále nevíte, jak změřit velikost, můžete požádat dodavatele kolo hub čepice velikostí, včetně Vnější Průměr, Vnitřní Průměr a Délku Klipů.

Náklad:

1.Když si objednáte, zašleme zboží do 3-5 dnů, jakmile vaše platba je dokončena. 2.Nemůžeme zaručit, získat čas v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. 3.Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání.nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. 4.Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.Výnosy: 1.Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme. 2.My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu.Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek.Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. 3.Kupující by měl zkusit podat daim s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty. 4.Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.Záruka A Údržba: 1.Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní.Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku.Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. 2.Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby.Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny. 3.Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. 4.Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo.Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.Zpětnou vazbu: 1.Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. 2.Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.Barevný Nesoulad: 1.Rozdíly v barvě může být způsobeno tím, že některé další důvody, jako je barva odraz v monitoru, osvětlení, pozadí atd. 2.Nicméně, pokud si myslíte, že položka obdrželi, je v nesprávné barvy, prosím, kontaktujte nás, abychom zjistili, jestli se vrátit nebo vrátit, je to možné.

Štítky: volkswagen kolo centru čepice hub, zelená oz, oz racing, nálepka hub, 4 plotýnkovým sporákem, oz nálepka, centr, kryt zámku vw, 22 mm krytka objektivu, paprsky závodní centru cap.

Materiál ABS
Země/Region Výroby Automobilů Čína
Název Modelu M595
Použitelné polohy Náboj Kola
Průměr 62mm

Napsat recenzi

4 X 62mm OZ Racing Auto, Kolo Centra Hub Čepice Emblém M595 Ráfku Kola Centrum Hub Čepice Kryt

4 X 62mm OZ Racing Auto, Kolo Centra Hub Čepice Emblém M595 Ráfku Kola Centrum Hub Čepice Kryt

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat