Obchod podle Kategorií

8ks Foto Rámeček Obrázku Pro Dítě Obrázky, Plakát, Nástěnné Magnetické Tenké Zrcadlo Rámy Sada Stříbrné Zlaté Barvy, Klasický F001

Nové

174.19 Kč

Značka: BackgroundTurnOver

Produkt: Magnetické Zrcadlo Foto/Picture Frame

Materiál: Akrylové Zrcadlo

Tloušťka: 1 mm

Velkoobchod/dropshipping Tipy: Prosím, kontaktujte nás pro hromadné cenu.

O POLOŽKY

Originální design styly, různé módní styl.Snadno instalovat a měnit fotografie.(Jako na videu)

Hnědý ochranný papír na povrchu rámu

Selektivní 1 mm tloušťky životnímu prostředí akrylové zrcadlo materiál.

Hladký povrch, ideální odraz.Velmi lehká váha pro bezpečnost.

POKOJ DEKORACE

• Obchod

• Jídelna

• Ložnice

DOPORUČUJE POVRCH

Používáme silné lepidlo na zadní straně magnetická nálepka, ale dovolujeme si vám připomenout, k instalaci produktu na zcela čistý, rovný a hladký povrch tak, že nálepka mohl zůstat pro nadcházející roky.

Hladké mramorové

Keramické obklady

Hladký nábytek

barva povrch

Hladké sklo

Suchý nátěr povrchu

Kovové

Dřevěné stěny

Hladký tapety

O BARVÁCH

11 barvy se zrcadlovým efektem jsou k dispozici pro různé dekor styly, všechny barevné varianty jsou skutečné fotografie pořízené ve stejném prostředí a světelných podmínek.

Nicméně, vzhledem k omezením ve fotografii a nevyhnutelné rozdíly v nastavení obrazovky a další důvody, jako zrcadlo, povrch, odraz v monitoru, osvětlení, pozadí atd, barvy zobrazeny na fotografii nemusí odpovídat 100% jako v samotných položek.

SLUŽBY

Jsme vždy poskytovat vysoce kvalitní produkty pro naše klienty, a snažit v našich silách, aby poskytovat nejspolehlivější a nejrychlejší způsob, přepravní služby, které si můžeme dovolit.A prosím, neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoliv dotazy, odpovíme vám do 24 hodin s výjimkou víkendů.

Nicméně, pokud náhodou existuje nějaký problém s vaší objednávkou, Prosím, kontaktujte nás ihned před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, slibujeme, budeme se snažit vše vyřešit problémy a budete spokojeni.To je pro nás velmi důležitá a děkujeme za pochopení.

Díky za vaši návštěvu a přeji hezký den.

Štítky: projít foto rámeček, obrázky rámy sady, magnetický plakátový rám černý, fotorámeček, zelené zlato rámy, dítě fotorámeček, magnetické plakát věšák kanada, mosazné foto rámeček, zrcadlová stěna, ložnice nástěnné zrcadlo rámu.

Styl Klasické
Tvar Nepravidelné
Značka BACKGROUNDTURNOVER
Typ Foto Rámeček
Typ Balení Multi-frame
Materiál Akryl
s picture card No

Napsat recenzi

8ks Foto Rámeček Obrázku Pro Dítě Obrázky, Plakát, Nástěnné Magnetické Tenké Zrcadlo Rámy Sada Stříbrné Zlaté Barvy, Klasický F001

8ks Foto Rámeček Obrázku Pro Dítě Obrázky, Plakát, Nástěnné Magnetické Tenké Zrcadlo Rámy Sada Stříbrné Zlaté Barvy, Klasický F001

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat