Obchod podle Kategorií

25-baryton, sada strun pro ukulele, bariton Labello

Nové

138.18 Kč

25-baryton, sada strun pro ukulele, bariton,

1, 2 struny jsou čisté nylon, 3 struny v hliníkové opletení, 4-v postříbřené opletení. . 028-e1. 032-b2. 038W-G3. 036W - D4

La Bella

Dodání zboží se uskutečňuje tím, že společnost sdek nebo poštou ruské Federace.

Zpravidla, malé-velké zboží (příslušenství) jsou dodávány poštou, velké-velké (nářadí a vybavení) jsou dodávány v SDEC.

S cílem snížit náklady na dopravu, použijte kupony z našeho obchodu =)))

Pozor!!! Pokud není žádný bod otázka ve vaší lokalitě, nabízíme doručení na nejbližší bod, nebo si můžete objednat do komentáře k objednávce dodávka "ke dveřím". V tomto případě, dodávka bude vyplacena, které jste navíc po obdržení zásilky.

O obchodě "muzsale"

Prodáváme zboží od oficiálních zástupců světových značek na území ruské Federace. Pracovali jsme na trh pro hudební nástroje a hudební vybavení od roku 2009. Stálé sponzory all-ruských a mezinárodních soutěží, kulturních a vzdělávacích projektů.

Naše zkušenosti vám umožní poskytnout vám nejvíce zajímavé zboží z obrovského rozsahu. Všechny výrobky mají záruka od oficiálních dodavatelů.

Veškeré zboží je pojištěné. To je obrovské plus ve spolupráci s námi. Přihlásit se k naší stránce. Dozvíte se jako první o novém zboží a dobré slevy jako první.

Šťastný nakupování!

S Pozdravem, tým MuzSale

Štítky: 400w zeď ohřívač, 7 kolíky blesk, 3006cal tlumič, 7 pro případ, popruh, 3008 fin anténa, 4040 ic obvodů, 64x89 chrániče, Multiplexer 4052, 4022d mikrofon.

Značka LA BELLA

Napsat recenzi

25-baryton, sada strun pro ukulele, bariton Labello

25-baryton, sada strun pro ukulele, bariton Labello

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat