Obchod podle Kategorií

LEABON 12ks Řezbářství Sada Dřeva, Pracovní Nástroje, Dláta Sada Řezbáři Chuť Nůž

Nové

1 218.31 Kč

Specifikace: Množství: 12 ks Délka každé dláto: 22 cm průměr Dříku: 30 mm délka Čepele: 10 cm Funkce 100% Zbrusu nový a vysoce kvalitní. Používá se na zpracování dřeva, řezbářské projekty, soustruhy. Dláta jsou leštěné pro jemný povrch. Chromované koncovky zabránit handels z rozdělení pod tlakem. úměrně dřevěné rukojeti nabízejí dostatek stability a kontroly. Ideální pro malé řezbářské projekty nebo detail práce na velkých pracovních míst. Podrobnosti O Produktu

Před objednáním, prosím, přečtěte si:

1. Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce cena. Pro celní odbavení, budeme psát skutečné hodnoty na faktuře, pokud žádné speciální instrukce od vás. 2. Musíte dokončit první a poslední jméno alespoň dvě slova. Plné křestní jméno a příjmení je potřeba. 3. Rychlé dodání. Většinu našich výrobků máme skladem k dispozici a mohou být dodány do 2 pracovních dnů. 4. Život čas po prodej s profesionálním týmem! Pro jakékoli dotazy týkající se instalace, údržba, výběr tesařské příslušenství a nářadí, naši zaměstnanci jsou připraveni pomoci prostřednictvím dopisů, video prostřednictvím e-mailu, Whatsapp, Wechat atd. Všechny vaše zprávy budou odpověděl do jednoho pracovního dne! 5. Zákazník je uspokojivé, je náš konečný cíl. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, to bude vysoce ocenil, pokud můžete, nechte nás 5 hvězdiček zpětnou vazbu, a to bude velká pomoc, a řídit, aby náš další rozvoj. Pokud máte jakýkoliv problém nebo dotaz, můžete také získat lepší řešení, kontaktujte nás okamžitě, než otevření sporu nebo odjezdem negativní zpětnou vazbu. Všechny vaše zprávy nebo e-maily budou zodpovězeny v rámci jednoho pracovního dne.

Štítky: dřevo dřevoobráběcí nástroje, náhradní nože, dráp tygra, kunai vrhací nůž set, carver laser, hunt nůž, carv nůž, d2 nůž, dláto, mini porcovací nůž.

Značka ORUID
Číslo Modelu H01011
Funkce řezání dřeva ( dřevozpracující nástroje)
Původ KN(Původu)
Typ Fixed Blade Nůž
Aplikace Chuť Nůž
Materiál Čepele Z Nerezové Oceli
DIY Dodávky Zpracování dřeva
Materiál Rukojeti Dřevo
Pakage Papírová Krabice

Napsat recenzi

LEABON 12ks Řezbářství Sada Dřeva, Pracovní Nástroje, Dláta Sada Řezbáři Chuť Nůž

LEABON 12ks Řezbářství Sada Dřeva, Pracovní Nástroje, Dláta Sada Řezbáři Chuť Nůž

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat