Obchod podle Kategorií

NOVÝ PŘÍCHOD DUCHA BOO SUPER MARIO HRA, VYŠÍVANÉ PATCH ŽEHLIČKA NA/ ŠÍT NA OBLEČENÍ KRESLENÉ VÝŠIVKY PATCH ODZNAK DOPRAVA ZDARMA

Nové

207.27 Kč

Styl Patch - Vyšívaný Žehlička Na - Aktivuje Teplem - Vysoká Kvalita.

Jak Železo skvrny na vašem oblečení? 1. Vyjměte výšivky patch a oblečení, tašky nebo klobouky, které se bude žehlit. A ten Žehlička na připraven. 2. Čistá část, která se bude žehlit. dát náplast na pravé části oblečení nebo tašky. Strana s podporou tepla těsnění na díly přímo. 3. Po žehlička je teplota dostane 150 stupňů, žehlit patche na sílu dopředu a dozadu asi 15-25 sekund. 4. Po asi 15 munites, když se ukáže, colod, zkontrolujte, zda je pevná, pokud ne, zkuste to znovu ve stejném procesu. Doprava a Platba:

Budeme vybírat nejvhodnější způsob, jak pro přepravu opravy, pokud nás necháte být. Pokud máte jakýkoliv požadavek, pls, dejte nám laskavě vědět.

Výšivky patche bude loď do 1-15 pracovních dnů, jakmile jste zaplatili.

Doprava zdarma servis u produktů tím, China Air Post. Normálně to dorazí vaše doručovací adresa v rámci 7-20 dnů. Pokud potřebujete rychlejší dodání, můžete si vybrat DHL, EMS, UPS nebo Fedex, ale budete muset zaplatit za dodatečné přepravní náklady.

Zpětná vazba:

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Pls opustit pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste uspokojit naše výrobky, služby. Pokud produkty nejsou dobré, jak jste očekávali, pls laskavě kontaktujte nás nejprve před odjezdem komentář. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit problém a dostat své spokojenosti.

Díky za vaši podporu a pochopení, velmi si ceníme.

Štítky: díra patch, Boo Ghost, kapr patch, super mario hra, hračka, mario pvc, hračky super mario bros, krajka patch, majin buu, peach princess, patch super mario.

Opravy Zálohování Styl Žehlička na / Šít Na Podložce
Technics Vyšívané
Typ Produktu Opravy
Výšivky pokrytí 75%emb
Styl Žehlička-Na
Velikost Patch Size is about 6.4cm wide
Vyšívané Záplaty Styl Přední Našité
Číslo Modelu G0362
Funkce Eco-Friendly
Značka mc1931
Opravy Doprava Zdarma Ano, doprava zdarma
Nástroje Typu Opravy
Vyšívaná tkanina Bílé Keprové Tkaniny
Logo Patch Barvy Ukazuje Jako Obrázek
Vyšívané Záplaty velikosti Náplast Velikost je o 6,4 cm široké

Napsat recenzi

NOVÝ PŘÍCHOD DUCHA BOO SUPER MARIO HRA, VYŠÍVANÉ PATCH ŽEHLIČKA NA/ ŠÍT NA OBLEČENÍ KRESLENÉ VÝŠIVKY PATCH ODZNAK DOPRAVA ZDARMA

NOVÝ PŘÍCHOD DUCHA BOO SUPER MARIO HRA, VYŠÍVANÉ PATCH ŽEHLIČKA NA/ ŠÍT NA OBLEČENÍ KRESLENÉ VÝŠIVKY PATCH ODZNAK DOPRAVA ZDARMA

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat