Obchod podle Kategorií

Angelica Plátky Kořen Anděliky (Dang Gui) Angelicae Sinensis Radix

Nové

473.38 Kč

Popis Produktu

Angelica tablety jsou druh Čínské bylinné medicíny, který se běžně používá klinicky.Klinické aplikace Angelica tablety může léčit mnoho nemocí, zejména ženské gynekologické onemocnění.Účinnost a účinky Angelica tablety jsou zhruba následující.

První, účinnost a účinek angelica tablety mohou oživit qi a krve, reguluje menstruaci a zmírnit bolest, a mít dobrý terapeutický účinek na ženských gynekologických onemocnění, a to zejména pro dysmenorey, nepravidelné menstruace, krvácení z dělohy nebo jiných gynekologických onemocnění.Za druhé, Danggui tablety mohou také zvlhčují střeva a laxní, což je velmi dobrou volbou u pacientů s zácpa.Angelica může zmírnit suchost střev a tím ulehčit gastrointestinální léze způsobené zácpou.

Za třetí, Danggui tablety může také zlepšit imunitu organismu, hrát anti-rakovina, nebo hrát roli v odporu vůči patogenům.Proto, to je velmi dobrá volba pro klinické aplikace u starších pacientů ke zlepšení imunity, boj s rakovinou a zabránit stárnutí.

Proto přes výše uvedené analýzy, existuje mnoho účinky a účinky Angelica tablety, a různé volby mohou být podle konkrétní situace.

Štítky: bonsai, alo vera krém, angelica, flint tyč, žába klobouk, melatonin spánku, kuchyň dřez, rostlina kořen, melamin spong magie, nmn.

Typ třpytky
Číslo Modelu DGP01
Původ KN(Původu)
Použití Tělo

Napsat recenzi

Angelica Plátky Kořen Anděliky (Dang Gui) Angelicae Sinensis Radix

Angelica Plátky Kořen Anděliky (Dang Gui) Angelicae Sinensis Radix

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat