Obchod podle Kategorií

T10 Ocel Shirasya Přímo Japonský Samuraj Katana / Wakizashi Hlíny Tvrzené Skutečný Meč Nová Značka-Zlevněný Prodej

Nové

1 865.47 Kč

Pozor: Fotografie jsou pouze pro referenční účely. Skutečný produkt se může lišit. stojan pro displej.

Celková Délka:80CM Délka Čepele(bez Habaki):50 CM Materiál Čepele:T10 hlíny tvrzené s reálnou hamon Čepel Funkce:Kované,ručně leštěné s mečem kamenné Čepele Tloušťka: 7.0 mm Čepel Šířka: 3.0 cm Pochva (Saya)Materiál: tvrdé dřevo, lakovaná Pochva (Saya), Délka:53cm Rukojeť (Tsuka)Materiál: 23cm Ostří: ostrost Habaki Materiál: Mosaz Fittngs Funkce: broušení poslish, pokovování

Balení:papírová krabička,s hedvábí pytel

Čepel Metody Laminace :

Čepel tvar a struktura je podle Japonské tradiční stavební metody, To je crafted s 1095 +1060 a složené oceli a je tvořen tisíce ručně kované,speciální jíl se nanáší na čepel, a teplo ostří na 750 stupňů celsia tvořit pravý hamon. Tento proces bude produkovat tvrdé okraje a měkký zadní po kalení vody. A ohnuté z katanu, samostatně vytvořených prostřednictvím kalení,čepel je také broading leštěné prostřednictvím mnoha chodech ručně řemeslo, bod, linie, ostré hrany a jemné jasné, temperament line .

Platební metody k dispozici na www.weweb.cz v ceně: Paypal,Debetní Karty, a červenáto Karty. Pokud zjistíte jakýkoliv problém při platbě, prosím, neváhejte kontaktovat s www.weweb.cz on-line zákaznický servis. Odkaz z t on Zákaznický Servis Tým je online 24/7 : Mezinárodní Zákazníky-vezměte Prosím na Vědomí: a)Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní náklady, Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. b)zkontrolujte Prosím, zda se vaše země Celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Štítky: katana, meč, katana real, katana wakizashi, katana meč skutečné meče, zoro katana meč skutečný, mulan meč, tai chi meč modrý, kirito meč, japonské tanto.

místo původu CN
Specifikace Wakizashi
Materiál T10 /dřevo
Item No.
Styl Shirasaya Katana
Regionální Funkce JAPONSKO
barva černá
Značka KAWASHIMA OCELI
Kování typu Mosaz/Železo/Zinek Slitiny
Typ Japonský samurajský meč
Téma Sportovní
Příležitosti Collecitble /Dojo
Technika Starožitný ručně leštěná

Napsat recenzi

T10 Ocel Shirasya Přímo Japonský Samuraj Katana / Wakizashi Hlíny Tvrzené Skutečný Meč Nová Značka-Zlevněný Prodej

T10 Ocel Shirasya Přímo Japonský Samuraj Katana / Wakizashi Hlíny Tvrzené Skutečný Meč Nová Značka-Zlevněný Prodej

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat