Obchod podle Kategorií

Obočí Obočí Master Zeď Umění Nálepka Salon Krásy Vyměnitelné Vinylové Samolepky Domova Obývací Pokoj Make-Up Nálepky pro Dívky Z943

Nové

150.33 Kč

Vítejte v našem Obchodě !

Prosím, přečtěte si popis produktu a neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy!

Velikost (1 palec =2,54 cm) :

57 cm x 26 cm vysoký

91 cm široká x 42 cm

122 cm x 56 cm

O Barva : My se snažíme naše nejlepší show, skutečný produkt. Ale barva stále možná trochu jinak podle obrázku a efekt obrazovky. Prosím, zvažte to, než si koupit.

~~ O PRODUKTU ~~ * Tento produkt je jeden čas aplikace. Nálepky jsou snímatelné , ale ne opakovaně . * Naše obtisky jsou vyrobeny s vysoce kvalitní vyměnitelné vinyl a jsou vlastní řez při nákupu. * Naše vyměnitelné vysoce kvalitní matt vinyl obtisky, když aplikován na zdi namalované! * Zeď obtisky lze aplikovat na téměř všechny čisté, hladké, prachu a mastnoty povrchu. * Velikost obtisk může být trochu větší, aby vám ukázat všechny podrobnosti. * Nálepky větší než 23.5" (60cm) vysoký přijít 2 nebo 3 kusy.

Jak používat

1.Zeď Obtisk-1 ks ;Převod Filmu - 1 ks;Nůžky -1 ks;Karta -1 pc.Ujistěte se, že vaše zobrazovací plochu, je čisté a jasné, vlhkosti, oleji nebo prachu.

2.Držet přenosu filmu na design, aby se zabránilo vytváření bublin, stejně jako je to možné,pak skřípání ho znovu a znovu s vaší kartou.

3.Opatrně odstraňte transfer film, s obtisk design připojené, od podkladového papíru.Flip přes, a odstraňte zbývající krycí papír.

4.Opatrně umístěte design a fólie na displej povrch.Pomocí vaší karty, skřípání design pevně přes film, z centra designu směrem k okrajům.Opatrně odstraňte transfer film od nálepky.

5.Hotovo (můžete Si nakrájíme na kousky podle potřeby.)

Poštovné a Dodací lhůty Jsme loď na celém světě. Položka Čas Zpracování: Většinou, položky mohou být odeslány do 2 až 7 pracovních dnů. Tranzitní čas a doba Dodání se liší v závislosti na tom, kde se nacházíte a kde je váš balíček, stejně jako způsob dopravy. Také, že dodávka může být odloženo kvůli dovolené nebo přírodní nehod. Položky jsou dodávány z Číny pomocí Letecky, obvykle dosáhne většina zemí, do 15 až 30 pracovních dnů. A položky dosáhnout zemích, jako je USA, Austrálie v 7 do 25 pracovních dnů.

Zpětná vazba Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Děkuji moc! Prosím, dejte nám vědět před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Upřímně doufáme, že kupující může dát nám příležitost vyřešit veškeré problémy a budeme se snažit v našich silách uspokojit vaše potřeby. Jsme upřímní prodávajícího. Váš respekt pro nás bude vysoce ocenil. A necháme pozitivní zpětnou vazbu pro všechny kupující.

Štítky: holičství dekor, luxusní kosmetický salon nábytek, černé sklo lampy, led rtěnky, korejské kosmetické zrcadlo značka weiweixiang, maturitní foto studio pozadí, nálepka barber, obočí master, holičství samolepka na zeď, korejský make-up.

Značka ZINIAN
Číslo Modelu Z943
vzor Nálepka Na Zeď Letadlo
Klasifikace Podlahové Samolepky
Materiál PVC
barva 20 Barev k dispozici
Specifikace Single-piece Package
Scénáře ZEĎ
Téma vzor
Styl Moderní

Napsat recenzi

Obočí Obočí Master Zeď Umění Nálepka Salon Krásy Vyměnitelné Vinylové Samolepky Domova Obývací Pokoj Make-Up Nálepky pro Dívky Z943

Obočí Obočí Master Zeď Umění Nálepka Salon Krásy Vyměnitelné Vinylové Samolepky Domova Obývací Pokoj Make-Up Nálepky pro Dívky Z943

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat