Obchod podle Kategorií

HSP ZÁVODNÍ AUTO, NÁHRADNÍ DÍLY, PŘÍSLUŠENSTVÍ 60003 TLUMIČ PRO HSP 1/8 NITRO NA ROAD RALLY ZÁVODNÍ AUTO 94766

Nové

288.72 Kč

RC AUTA, NÁHRADNÍ DÍLY, TLUMIČE PRO HSP 1/8 NITRO BUGGY NA SILNICI Č. VÝR. 94766 (část ne. 60003)

Přepravní Podmínky

Objednávky budou odeslány do 7 pracovních dnů po zaplacení obdržel. Položky jsou dodávány z Číny (dílčí položky z našeho Španělsko sklad) pomocí leteckou poštu, Kurýrní, Expresní (na základě vaší volby), dosah většiny zemí v rámci 7-35 pracovních dnů.

Vrací Termín

V případě, že obdržíte vadné položky, má zákazník do 7 dnů ode dne obdržení žádosti o vrácení peněz nebo výměnu za nový.

V případě, že obdržíte nesprávné položky, položky musí být vráceno v původním a nevyužité stavu a musí být také v jeho originální krabici a balení.

Nechceme, aby se náhrady nebo výměny, protože změna mysli. Přečtěte si prosím všechny, popis slouží jako vodítko, než si objednáte. Bereme každý krok, aby zajistily, že jsme loď správnou položku, ale tam bude příležitost, kdy obdržíte položky, které jsou odlišné od popisu. V takovém případě, prosíme vás, kontaktujte nás okamžitě, takže můžeme tuto situaci napravit. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a ceníme si také obchod s vámi.

Zpětná vazba

Pokud jste spokojeni s našimi službami a naše auto na dálkové ovládání výrobky a náhradní díly, prosím, nechte pozitivní zpětnou vazbu s námi. To je opravdu pro nás důležité udržet vysokou míru pozitivní zpětné vazby. Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu. Budeme pracovat s vámi vyřešit jakýkoliv problém včas. Díky za vaše pochopení a spolupráci předem.

Jiné Politiky

Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň. Necháme POZITIVNÍ zpětnou VAZBU s vámi po obdržení platby. Prosím, kontaktujte nás, pokud jste spokojeni s bodem poté, co jej obdržel.

Všechny e-maily a zprávy budou zodpovězeny v rámci jednoho pracovního dne. Pokud neobdržíte naši odpověď včas, prosím laskavě znovu odeslat svůj e-mail a my vám odpovíme t o vás jako brzy, jak je to možné.

Děkuji a s pozdravem!

Žádné Hobby Tým

Štítky: hsp rally, 10 podvozek, 18 podvozek, závod, asus nitro, náhradní díly hsp diferenciálu, auta rally rc, hsp 18 diferenciálu, drift ruční brzda, tělo rally.

Čtyři-Pohon kola Atributy Shell/Rám/Křídlo/Kus
Nástroj Dodávky Nástroje
Tlumič pro hsp č. výr. 94766
Číslo Modelu 60003
Plast Typ PC
ČÁST NE. 60003
Balení 2ks balení
Upgrade Díly/Příslušenství Tlumič
Pro Typ Vozidla Auta
Použití Vozidla A Dálkové Ovládání Hračky
Materiál Plastové
Dálkové Ovládání Periferní Zařízení/Zařízení Dálkový Ovladač
RC Díly A Accs Tlumič
Značka hsp
Použitelné hsp 1/8 nitro na road buggy

Napsat recenzi

HSP ZÁVODNÍ AUTO, NÁHRADNÍ DÍLY, PŘÍSLUŠENSTVÍ 60003 TLUMIČ PRO HSP 1/8 NITRO NA ROAD RALLY ZÁVODNÍ AUTO 94766

HSP ZÁVODNÍ AUTO, NÁHRADNÍ DÍLY, PŘÍSLUŠENSTVÍ 60003 TLUMIČ PRO HSP 1/8 NITRO NA ROAD RALLY ZÁVODNÍ AUTO 94766

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat