Obchod podle Kategorií

HJ DC 5~6V Digitální Servo Tester / ESC Konzistence Tester pro RC Quadcopter Vrtulník, Letadlo, Auto, Model

Nové

200.99 Kč

Specifikace: Vstupní napětí: DC/5-6V

Výstupní signál šířka: 800-200us

Mohou být synchronizovány výstup ovládat 4 serva a slouží k porovnání výkonu převodky řízení ovládání řízení servo výstupního signálu může být s přesností na 2us (1 ms = 1000 mikrosekund), můžete test převodky řízení je schopen reagovat na jemné změny S PPM signál test funkce na displeji, vstup PPM signál změny, zatímco vstupní PPM signál synchronizace výstup na servo Napětím automaticky přepne do manuálního režimu (Ruční) 20us 50H analogové servo signál cyklu, frekvence 50Hz, otočné potenciometry snížit nebo zvýšit šířku výstupního impulzu. Tlačítko Select (Poznámka: klíčové spínače, funkce, cirkulace vzory) 1. S-1 ruční režim (manual) 2. S-2-bit režimu (Neutrální) 3. S-3 automatický režim (Automatické) Klíče šířka pulsu: 1. 50H analogové servo signál cyklu 20us frekvence 50Hz 2. 125H digitální převodky řízení signál cyklu 8us frekvence 125Hz 3. 250H Digitální Servo signál cyklu 4us frekvence 250Hz Varování: Digitální nebo analogový signál tlačítka vyberte odpovídající serva a pak zapojte servo řízení, aby nedošlo k poškození servo řízení.

Obrázky Produktu: Doprava:

Položky jsou dodávány wihtin 3 pracovních dnů až po úplném zaplacení je vyřešena.Pokud se nemůžete dostat vaše položky v čase,prosím, kontaktujte nás nejprve dobře kontrolovat a řešit to pro brzy. Odpovíme vám váš mail do 24 hodin normálně. sommetimes mají trochu zpoždění v důsledku víkend nebo dovolenou.Pokud se nemůžete dostat náš mail po 48 hodinách,zkontrolujte prosím spam nebo se obraťte na nás s dalšími mailovou adresu.

Přepravní doba :doba přepravy se liší s různými způsoby dopravy.

Štítky: rc letadlo arf, střídavý esc, 15 rc servo plynu, 110 servo, ESC, dc kabelový tester, motor hobbywing, rc servo tester, jednoduchý tester auto, gt servo tester.

Technické parametry Hodnota 6
Číslo Modelu HJ Serva
Upgrade Díly/Příslušenství Serva
RC Díly A Accs Serva
Nástroj Dodávky Sestavené třídy
Čtyři-Pohon kola Atributy servo
Dálkové Ovládání Periferní Zařízení/Zařízení Serva
Velikost 5.5x3.9x1.2cm
Pro Typ Vozidla Vrtulníky
Rozvor Spodní Deska
Použití Vozidla A Dálkové Ovládání Hračky
Materiál Kovové
Značka hobbywing

Napsat recenzi

HJ DC 5~6V Digitální Servo Tester / ESC Konzistence Tester pro RC Quadcopter Vrtulník, Letadlo, Auto, Model

HJ DC 5~6V Digitální Servo Tester / ESC Konzistence Tester pro RC Quadcopter Vrtulník, Letadlo, Auto, Model

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat