Obchod podle Kategorií

Vířivka spa ohřívače díly - 3kw topné těleso fit Balboa, Gecko Velké H30-R1 3KW topné těleso

Nové

927.71 Kč

Specifikace: 3KW 240V 10"délka PRVKU UNIVERSA to zahrnuje 1 topný prvek za balík Jedním z nejčastějších lázně, topné prvky. Je dodáván s nerezové oceli, upevňovací matice, elektrické matice, podložky a nové O-kroužky. Snadná instalace. Tento náhradní prvky vhodné pro většinu 2" průměr nerezové ocelové trubky styl topení rozvody. Používá se v mnoha modelech Balboa, Cal Spas, Coleman, Brett Aqualine, Lázně Stavitelé, Catalina, Gatsby, Hurikán, ASI, Gecko, NuWave a mnoho dalších. Tato část je vyrobena top značka Čínské společnosti , s nejlepší kvalitní slitiny nerezové oceli, která nabízí vysokou pevnost a odolnost vůči oxidaci.

Náklad:

ecomomy doprava:

Máme loď většina položek do Austrálie,velká BRITÁNIE,Rusko, e-pack, nebo Čína rejstříku post air mail, obvykle trvá 7-15 dnů

Do jiných zemí prostřednictvím Čína rejstříku Post Air Mail,položky doprava obvykle trvá 12-30 dnů pro dodání.

Máme loď položky po celém světě.

Kupující by měl zkontrolovat položky, když položka dodáno, je-li poškozen, prosím, laskavě přijměte to a neprodleně nás kontaktujte, budeme znovu odeslat nový jeden, pokud je to nutné, je velmi ceněn.

Standardní doprava:

pokud se poslat DHL/UPS/Fedax,Pro odlehlých okresech, bude informovat zákazníka bude mít navíc dálkové poplatek , obvykle 4-6 dnů.

DOPRAVA: Přepravní poplatek bude na základě umístění. Prosím, použijte přepravní kalkulačka nebo požádat o cenovou nabídku přepravy. Celní poplatky, cla, daně, cla, ostatní poplatky jsou vaše zodpovědnost. Čas příjezdu bude záviset na vaší poloze.

O Zpětnou Vazbu

Popíšeme položky, stejně jako můžeme. Pokud jsme na něco zapomněli, dejte mi prosím vědět.

Prosím, e-mail mi před odchodem zpětnou vazbu, pokud nejste spokojeni s vaší položky, takže můžeme pracovat ven.

Mezinárodní Zákazníky – vezměte Prosím na Vědomí: Celní poplatky, cla, daně, cla, ostatní poplatky jsou vaše zodpovědnost. Čas příjezdu bude záviset na vaší poloze.

Návrat politiky

1.Nebudeme akceptovat vrácení peněz až na to že to je speciální situace.například jste obdrželi špatné části, kvalitní vadný díl

2.Můžete poslat prostřednictvím e-mailu, aby nám řekli o svém problému a také poslat fotky k nám, dejte mi vědět, která část je špatně o své položky, pak my vám pomůže problém vyřešit snadno.

3.Výměnu za vadné položky do 7 pracovních dnů po výrobek je dodáván.

4.Lodní poškození, musí být hlášeny do 5 pracovních dní od kdy byl produkt dodán.

5.Pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím, kontaktujte nás ihned, budeme odpovědět, jakmile je to možné.

Štítky: elektrické topení bazénu, maso válec, ohřívač horké vany, 12v plovákový spínač, c stiskněte tlačítko, tepelné bazén, keiphone smartwatch, skládací vířivka, Shapewear, trubková elektrický ohřívač 3kw.

Číslo Modelu 3KW
Typ Vana Hardware Sady
Značka SerRickDon
Hlavní Materiál Kovové
Materiál Kovové
Povrchové Úpravy NIC

Napsat recenzi

Vířivka spa ohřívače díly - 3kw topné těleso fit Balboa, Gecko Velké H30-R1 3KW topné těleso

Vířivka spa ohřívače díly - 3kw topné těleso fit Balboa, Gecko Velké H30-R1 3KW topné těleso

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat