Obchod podle Kategorií

ACB845H8 Kolo Headset Ložiska 30.15*41.8*8 mm 45/45 2KS ACB Silniční MTB Kosoúhlým stykem Ložiska Kol MH-P08H8

Nové

346.09 Kč

Tech Stručný – Ložiska, těsnění průřezu

Na FUSHI vyrábíme a použít Ložiska s Kosoúhlým stykem (ACB) pro naše sluchátka. Používáme jen ty nejlepší výrobní a kontroly kvality metody k dispozici.

Výrobní proces začíná s hrubý tvar ložiskové kroužky je vyrobeno z vysoce kvalitní oceli. Oba dovnitř a ven z každého závodu je pak přesnost kámen-zem k dosažení svého konečného tvaru.

Počítačem řízené mlecí zařízení se používá k brousit každý závod na přesné tolerance.

Závody jsou pak sestaveny s míčky k vytvoření hotového ložiska.

V kleci Kolo kuličkové ložisko Popis :

Umožňují nahradit původní díly (ložiska klikového hřídele, sluchátka, náboje).

Průměr se měří vnitřní a vnější (to je přibližné hodnoty v mm).

Položka : MH-P08H8 45/45

Typ : Úhlový Kontakt Ložiska

Vnitřní Průměr : 30.15 mm

Vnější Průměr : 41.8 mm

Tloušťka : 8 mm

Vnitřní Zkosení : 45 °

Vnější Zkosení : 45 °

Množství: 1 Lot = 2 Ks

Barva těsnění není jistý. Pokud si mysli to, prosím, kontaktujte nás, než si koupit ložisko.

Vše o Headset Ložiska:

1. Kolik různých typů ložisek se používají v moderní headset?

Odpověď: Existuje přinejmenším 6 různých druhů ložisek používaných v kole headset. Patří mezi ně; radiální ložiska, axiální ložiska a ložiska s kosoúhlým stykem. Tyto tři typy ložisek všichni používají kuličková ložiska. Druhá kategorie ložiska jsou valivá ložiska, které zahrnují standardní válečková ložiska a kuželíková ložiska. Oba tyto použít válečky.

2. Existuje mnoho různých typů ložisek. Který z nich je nejlepší pro kolo headset a proč?

Odpověď: ložiska s Kosoúhlým stykem jsou nejvíce vhodné ložisko pro většinu headset aplikací. Hlavním důvodem je vzhledem k tomu, že je velmi efektivní při jednání s úhlovou síla, která je vyvíjena na to. Vzhledem k tomu, že většina hluboké drážky průmyslová ložiska jsou velmi efektivní při jednání s vertikální nebo horizontální zatížení, lisování úhel spojené s kolo headset je mnohem hranatější.

Většina sluchátka použít velký průměr nápravy pro zvýšení pevnosti. Jako omezený prostor, ložisko by mělo mít velký otvor s tenkou stěnou z vnitřní a vnější kroužek chcete-li vložit do. ACB má základní výhodu, že posiluje axiální zatížení než kuličková ložiska.

Kosoúhlým stykem kuličkové Ložisko je velmi efektivní při jednání s oběma vertikální (radiální) a horizontální (axiální) zatížení. Jeho skvělé výkony se liší od ostatních průmyslové ložisko, které pouze provádět i v jednom směru. V mnoha aplikacích, ACB se používá v páru, vzhledem k jeho vnitřní výstavbě. To by měl být nainstalován tváří v tvář, nebo zády k sobě s cílem podpořit síly přicházející z jakéhokoli směru.

3. Existují různé typy Ložiska s Kosoúhlým stykem?

Odpověď: Ano. Ve skutečnosti máme čtyři různé typy nebo stupně ložiska s kosoúhlým stykem. Jsou to:

-High-End ACB - manufacturevery high-end ložiska s kosoúhlým stykem, které jsou vybaveny z nerezové závody a kuličková ložiska, nebo Keramické kuličky. Zatímco tyto ložiska mají minimální zkosené oblasti, protože oni stiskněte tlačítko na headsetu cup, které nabízejí vynikající životnost, trvanlivost a výkon.

-Uzavřené ACB - Představovat vysoce leštidla závody, šikmé zkosení stanovuje vysoce kvalitní míčky, značky FUSHI kontaktní ložiska se dodávají v různých velikostech a stupních, Tyto ložiska skluzu fit do náhlavní soupravy šálky nebo hlavové trubky.

-Ekonomické ACB - Tyto utěsněná ložiska mají stejné obecné vlastnosti jako výše, ale s přesností zemi míč závodů namísto vysoce leštěné koule závody. Navrženo pro OEM aplikace, tyto ložiska jsou spolehlivé a trvanlivé.

-Provozuschopný pohár a kužel ACB - oba nabízejí opravitelné ACB, které lze demontovat, opravit a znovu sestavit. Využití v kleci kuličková ložiska, tyto ložiska jsou ekonomické, opravitelné a trvanlivé.

4. Jsou různé ložiska zaměnitelné?

Odpověď: Omlouvám Se. Různé styly/barvy ložisek nejsou vzájemně zaměnitelné. Poškození může vyústit do rámu, nebo pokud headset špatné náhradní ložisko je nainstalován.

5. Co když moje ložiska jsou staré a špinavé a já nemůže říct, co velikost ložiska je?

Odpověď: FUSHI nabízí headset, ložiska, měřidlo, které pomohou určit typ/velikost ložiska a/nebo velikosti integrované styl hlavové trubky.

6. Moje kola jsou prodávány v oblastech, které mají velmi nepříznivé a deštivé počasí. Má fushi nabízí ložiska, které je více rzi a odolné vůči vlivům počasí?

Odpověď: Ano. nabízíme také provedení z nerezové oceli s nerezové vnitřní a vnější závody, stejně jako nerezová kuličková ložiska.

7. Co jsou mikro distanční a jak se používají?

Odpověď: Micro jsou distanční 0,25 mm silný a fit mezi kompresní kroužek a horní kryt. Integrovaná hlava trubky jsou speciálně opracované přijmout proprietární ložiska.

Vzhledem k rámu, výrobní tolerance, vertikální výška ložiska kapsa může velmi následek nedokonalé vešly mezi horní hlavové trubky a headset horní kryt.

Libovolný počet Mikro rozpěrky mohou být použity za účelem dosažení správné vůle.

FAQ

1. Proč ložisek dostávám se třese?

Vůle ložiska je vztažena k hrát.

Výchozí je standardní C0 vůle, která je obvykle 3-18um.

Štítky: er6n master čerpadlo, er6n brzdové páky, emami 7 olej vlasy, er6f 2006 zrcadlo, er4xr kabel hi-fi, em098 vinyl zábal, er6f 2013 rukojeť, emax číslice servo, lucky john návnady.

Čtyři-Pohon kola Atributy Montáž
Velikost 30.15x41.8x8 mm
RC Díly A Accs Náprava
Pro Typ Vozidla Auta
Dálkové Ovládání Periferní Zařízení/Zařízení Motor
Nástroj Dodávky Broušené
Číslo Modelu MH-P08H8 Sluchátka Ložiska 30.15x41.8x8mm
Upgrade Díly/Příslušenství Náboj Kola
Materiál Ložiskové Oceli
Značka FUSHIPRO
Původ KN(Původu)
Použití Vozidla A Dálkové Ovládání Hračky

Napsat recenzi

ACB845H8 Kolo Headset Ložiska 30.15*41.8*8 mm 45/45 2KS ACB Silniční MTB Kosoúhlým stykem Ložiska Kol MH-P08H8

ACB845H8 Kolo Headset Ložiska 30.15*41.8*8 mm 45/45 2KS ACB Silniční MTB Kosoúhlým stykem Ložiska Kol MH-P08H8

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat