Obchod podle Kategorií

2ks/lot reballing BGA Pájecí šablony šablony BGA IC Chipset pro iphone 7 a 7plus

Nové

167.49 Kč

dostanete: 1ks pro iphone 7 šablona 1ks pro iphone 7plus vzorníku

Platba

Při nákupu na www.weweb.cz , vaše platby je chráněn Podmíněná. Sledujte své objednávky v jakékoliv fázi dodávky on-line a pocit bezpečí, že platba bude propuštěn, aby dodavatel po vás potvrzení doručení vaší objednávky. S Escrow , vaše údaje o kreditní kartě jsou nikdy vystaveny.

Přepravní podmínky

• Zaručit dobu dodání a bezpečnosti dodávky , jsme POUZE schopni loď položku do zemí

Uvedených v Lodní & ; Balení.

Záruka

• 6 měsíců Záruky. Koupit s důvěrou !

• Pokud položka je vadný v 3 měsíce , Budeme vám posílat náhradu bez extra nabíječku , nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky.

• Je-li položka je vadné po 3 měsících , stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale budete muset zaplatit navíc expediční poplatek.

Zpětná vazba:

• Vážení kupující , vážíme si vašeho podnikání , pokud jste spokojeni s našimi službami , prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu.

• Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu. Naším cílem je poskytovat Nejvyšší Úroveň Služeb Zákazníkům , budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy.

Kontaktujte nás:

• Staráme se o naše stálé zákazníky , pokud máte nějaké dotazy , náš Zákaznický Servis štáby budou velmi rádi, aby vám pomohl. Snažíme v našich silách odpovídat na vaše e-maily co nejdříve , nicméně , vzhledem k vysokému objemu denní příchozí e-maily a časové pásmo rozdíl , jsme nemusí být schopen odpovědět na vaše e-maily okamžitě. Prosím, dovolte 24 obchodních hodin pro nás odpověď.

Děkuji vám za vaši podporu, doufám, že každý má příjemný pracovní cestu v obchodě, a vítám vás, pojďte dál!

Štítky: amao vzorníku, iphone 6s vzorníku, ati bga, cpu vzorníku, bga nástroj, čip vzorníku, chipset vzorníku, ic vzorníku, bga čip, bga reballing šablony sada pro notebook.

Číslo Modelu pro iphone 7 7plus reballing BGA Pájecí šablony šablony

Napsat recenzi

2ks/lot reballing BGA Pájecí šablony šablony BGA IC Chipset pro iphone 7 a 7plus

2ks/lot reballing BGA Pájecí šablony šablony BGA IC Chipset pro iphone 7 a 7plus

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat