Obchod podle Kategorií

PCIE x16 prodlužovací kabel je převedena do pcie x1 1x do 16x Ribbon Prodlužovací Kabel

Nové

208.95 Kč

Zbrusu nový příjezdu, vynikající výkon výrobku, slovo z úst super dobré produkty, oficiální autentické produkty,100% elektrifikovaná test dodávka. Model výrobku: R13SC, R13SF, R13SL, R13SR (R13 série) název Produktu: pci-e X16 X1 přenos signálu kabel Délka kabelu: 3-100 cm (line podpora přizpůsobení délky, různé délky řádku má jinou cenu, délka řádku přizpůsobení, prosím, kontaktujte zákaznický servis na změnu ceny a pak platit), Rychlost a šířka pásma: PCIe3.0x1 gen3 8G/ BPS funkce Produktu: industrial control server, zařízení, spojení, PCIe signálu high-speed transmission Popis délka: délka drátu v našem obchodě je součástí drátu, s výjimkou PCB a konektory.Pokud DPS a konektor jsou zahrnuty, přidat další 3 cm, nebo tak. Celková délka je cca 7cm, prosím, odkázat na velikost 4 cm v řádku níže

Výhodou produktu

1. Výhody drátu, drát dovezené s německým patentem, Lotes konektor dovážené z Tchaj-wanu, vysokofrekvenční podporu PCIe 3.0 8G/ BPS stabilní přenos

2. Délka linky výhodou, od 3 cm do 1 m lze přizpůsobit, obchod, prodej převod kabeláž, drát impedance je nízká, méně než 60 cm délka řádku může být stabilní podporu PCIe3.0 full speed.

3. Diferenciální signál nemá žádný otvor design, a není tam žádný útlum signálu rušení problém parazitní kapacitní odpor a parazitní indukčnost, a ne CAF micro-short obvod jev. Výrobek je odolný.

4. PCB VYUŽÍVÁ vysoké frekvenci a nízký odpor vysoká kvalita materiálů, PCB funguje přesnost, PCB POUŽÍVÁ vysoce TG deska, tloušťka mědi zahuštěný k 1 oz, gold finger-zlacený obsah, pozlacené nohy vodivé výkon je dobrý, může snížit oxidaci, korozi impedance způsobené vzestupem problém pád.

5. Drát vybraný produkt sám o sobě je velmi odolný, použití v tloušťce 3mm PCB těsnění ochrana při svařování kovů bod, a zámek šroub a šestihranná matice upevnění, produkt je tuhá a spolehlivá pevnost v tahu, odolnost, anti-rušení, nebude zlomený drát nehty problém.

6. PCB převyšovat a vykrmit design, převyšovat nebude přilepená ke grafické kartě, vykrmit a prodlužování design dělá deska kartu, jednodušší instalaci, snížit pravděpodobnost poškození

Produktové Fotografie

Upozornění pro nákup: 1. Při vkládání kabelu, je nutné mít jasnou představu o směru, ne-li vložit do zásuvky v opačném směru, nebo z vyrovnání, aby se zabránilo spálení přístroje. První drží zásuvky na zařízení před vložením kabelu, aby se zabránilo řezání pin zásuvka příliš těžké. Žádné ohýbání a žádné tahání do 2cm svařování druhý konec drátu a ten obvod. 2. Všechny druhy desek a zařízení signál, řidičské schopnosti a další podmínky nejsou stejné, výsledky našeho obchodu nezaručují stejné s výsledky, tak dlouho, jak je připojen na prodlužovací kabel, signál bude ztracen, požadavky perfektní, prosím, nekupujte. 3. Grafické karty nebo základní desky je elektronické zařízení, které bude věk a oxidovat v průběhu času, a prodlužovací kabel se stává více nestabilní. Staré zařízení nejsou podporovány. Vaše zařízení není podporováno pro více než čtyři roky. Nemusíte kupovat.

Štítky: adt, adt odkaz, pcie kabel hřeben, card riser, pcie kabel dell, kabel pci express x16, 16x riser karty, dlouhé pcie kabelu, stoupačky usb, adt odkaz r43sg.

Produkty Stav Skladem
Značka ADT-Link
Typ PCI Kabely
Číslo Modelu R13SR
Balíček No

Napsat recenzi

PCIE x16 prodlužovací kabel je převedena do pcie x1 1x do 16x Ribbon Prodlužovací Kabel

PCIE x16 prodlužovací kabel je převedena do pcie x1 1x do 16x Ribbon Prodlužovací Kabel

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat