Obchod podle Kategorií

Pet pítko Kočka Vodní Fontány Pet Keramický Zásobník Vody s Filtry pro Kočky, Psy #4O

Nové

481.13 Kč

Body:

1、Vysoce kvalitní design: kočka zásobník vody je vyrobena z vysoce kvalitní přírodní potravinářské keramiky.Povrch je hladký a bez nečistot, šetrné k životnímu prostředí a non-jedovatý.To nebude slábnout po dlouhodobém používání.To je více jako řemesel.

2、Vysoce kvalitní design: kočka zásobník vody je vyrobena z vysoce kvalitní přírodní potravinářské keramiky.Povrch je hladký a bez nečistot, šetrné k životnímu prostředí a non-jedovatý.To nebude slábnout po dlouhodobém používání.To je více jako řemesel.

3、zásobník Vody: Tři tekoucí sopečné fontány fascinují zvířata, povzbudit domácí zvířata pít více vody, a může dodávat vodu do více domácí zvířata ve stejné době.

4、Velká kapacita: zásobník vody má kapacitu 71oz/2.1 L, který může poskytnout domácí zvířata s dostatkem vody pro domácí zvířata pro 2 týdny nebo více pít.Je velmi vhodný pro krátké vzdálenosti cestování nadšenci, protože není třeba doplňovat vodu často.

5、Nízká hladina hluku provoz: CE certifikováno IP68 vodotěsné čerpadlo běží s nízkou spotřebou 2W.Není třeba se obávat obtěžování vás a vašeho domácího mazlíčka zbytek.

Vlastnosti: 1. Vysoce kvalitní design: kočka zásobník vody je vyrobena z vysoce kvalitní přírodní potravinářské keramiky.Povrch je hladký a bez nečistot, šetrné k životnímu prostředí a non-jedovatý.To nebude slábnout po dlouhodobém používání.To je více jako řemesel.

2. Zásobník vody: Tři tekoucí sopečné fontány fascinují zvířata, povzbudit domácí zvířata pít více vody, a může dodávat vodu do více domácí zvířata ve stejné době.

3. Dvojitý systém filtrace: Tam je pěnový filtr, čerpadla, aby se zabránilo pet vlasy a jiné nečistoty z vytékající z čerpadla a bažanta, tak, aby se získat více kyslíku a svěžest.

4. Velká kapacita: zásobník vody má kapacitu 71oz/2.1 L, který může poskytnout domácí zvířata s dostatkem vody pro domácí zvířata pro 2 týdny nebo více pít.Je velmi vhodný pro krátké vzdálenosti cestování nadšenci, protože není třeba doplňovat vodu často.

5. Nízká hladina hluku provoz: CE certifikováno IP68 vodotěsné čerpadlo běží s nízkou spotřebou 2W.Není třeba se obávat obtěžování vás a vašeho domácího mazlíčka zbytek.

Specifikace:

Barva: bílá, modrá

Materiál: potraviny třídy keramické

Kapacita: 2.1 L

Velikost výrobku: 24*24*16 cm/9.45*9.45*6.30 palec

Balení velikost: o 28*28*18 cm/11.02*11.02*7.09 palec

Materiál: potraviny třídy keramické

Kapacita: 2.1 L

Hrubá hmotnost: 2,8 kg

Vhodné pro: kočky, psy, králíky a ostatní domácí zvířata

Filtr bavlna náhradní cyklus: Uhlíkové filtry je třeba vyměnit každé 2 až 4 týdny, zatímco pěnové filtry je třeba čistit každé 2 až 4 týdny, a nahrazuje každé 2 až 4 měsíce získat lepší kvalitu vody.

Poznámka: zkrátit nebo prodloužit náhradní cyklu podle četnosti použití!

Balení Seznam:

Keramický Dávkovač Vody*1

Vodní Čerpadlo*1

Filtr Bavlna*1

Štítky: kočičí fontána na vodu, kočičí fontána vody, gato, kočka pít fontány, zahrada vodní, led kočičí fontánka, x pes zásobník vody, keramické zvířátko fontány, lepim, catit filtr.

Nastavení Času Ano
Max Výstup Další
LCD Displej Ano
Materiál
Pet zásobník vody Pet Pítko
Je Inteligentní Zařízení No
Vítejte Dropshipping
Plug Typ EU
Napájecí Zdroj Další
Min Výstup 200g
Moc 2W
rozměry výrobku o 24*24*16 cm/9.45*9.45*6.30 palec
S Zásobník Vody Ano
Kočka Vodní Fontány Kočka Zásobník Vody

Napsat recenzi

Pet pítko Kočka Vodní Fontány Pet Keramický Zásobník Vody s Filtry pro Kočky, Psy #4O

Pet pítko Kočka Vodní Fontány Pet Keramický Zásobník Vody s Filtry pro Kočky, Psy #4O

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat