Obchod podle Kategorií

Univerzální Auto elektronické turbo Boost Level Controller Bcu pro Acura Chevrolet, Dodge, Eagle, Ford, Honda, Mazda

Nové

1 392.30 Kč

BCU + Boost Controller Unit

BCU+ Boost Controller Jednotka je musí mít položky pro všechny turbo tunerů a závodníků podobně.Nejen, že může tato jednotka regulaci úrovně boost na prakticky jakýkoli přeplňovaný vozidla, to má také postaven v turbo časovač a zapnutí systému.Od BCU+ obsahuje boost controller, turbo timer, a spínací zařízení, každý musí být zapojen samostatně.To vám umožní využívat funkce, které chcete použít, a ignorovat ty, které nechcete, aby se využívají.

Specifika a Výhody: Volitelná 7 barevný Displej (Zelená, Modrá, Fialová, Oranžová, Světle modrá, Tmavě Modrá a Bílá) Vestavěný Voltmetr Hi/ Lo Gain Nastavení Hi/ Lo Boost Nastavení Start Boost Nastavení Peak/ Poslední Boost Funkce Boost Varovat/ Limit Funkce Manual/Auto Turbo Timer Nastavení Funkce Korekce nadmořské Výšky 2 Přepínání Kanálů (Systém Schopen Ovládat NOS nebo Intercooler Sprej s On/ Off Stting v Daném Boost Lvel) Zahrnuje Instrukční Brožuru se Základními Vyždímat Diagramu. 100% Zbrusu Nový Profesionální Instalace je Vysoce Doporučeno

Balení Obsahuje: BCU+ Jednotka, Kabelový Svazek, Příslušenství, Hardware pro Montáž jak je Znázorněno na Obrázku Výše Instalace Varování: -Tato jednotka by měla být instalována pouze profesionální instalátor. -Nepoužívejte tento výrobek pro jiné účely, než je jeho původní záměr. -Tento přístroj je určen pro použití v 12v aplikace. -Nepoužívejte v 24v aplikací -Prosím, přečtěte si návod, než se pokusíte nainstalovat nebo provozovat BCU+. -BCU+ je velmi silná jednotka, a neschopnost dodržovat všechna bezpečnostní opatření může mít za následek katastrofální selhání motoru, nebo ublížení na zdraví. -Odpojte Baterii před instalací -neupravujte přístroj během jízdy. -Dodržovat všechny zákony, pravidla a předpisy na silnici.

Aplikace

Štítky: turbo nabíječka, 1jz, ford focu, audi turbo booster, turbo, electronics turbo, aktivní eq, holset, ford mondeo, boost elektronický regulátor duální.

Oblek pro všechny turbíny auta
Auto se Univerzální
Jméno turbo Boost Level Controller
Umístění na Vozidle PŘEDNÍ
Certifikace ISO9000
Položka Výška 0
Země/Region Výroba Čína
LED Barva 6 barev pro nastavení
Typ Materiálu Hliník
DC 12V
Hmotnost Položky 1.2
Šířka Položky 0
Speciální Funkce turbo Boost Level Controller
Typ turbo boost controller
Položka Délka 0
Další Číslo Dílu BC-001

Napsat recenzi

Univerzální Auto elektronické turbo Boost Level Controller Bcu pro Acura Chevrolet, Dodge, Eagle, Ford, Honda, Mazda

Univerzální Auto elektronické turbo Boost Level Controller Bcu pro Acura Chevrolet, Dodge, Eagle, Ford, Honda, Mazda

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat