Obchod podle Kategorií

TOTU Tablet Screen Protector pro iPad Pro 12,9 palcový (2018)/iPad Pro 11 palec(2018) Full Screen Tvrzeného Skla Film Protector

Nové

244.75 Kč

1. Ultra-tenké a vynikající flexibilitu. Nemusíte se obávat, zda reflexy svůj iPad, mohlo by to zpomalit po vložení filmu vůbec.

2. Vysoká tvrdost. Toto tvrzené sklo screen film má vysokou tvrdost, takže to může zabránit sám před poškrábaný nebo rozbité na kousky, účinně a trvale. Pokud je rozbité, tvrzené sklo rozbije na malé kousky, které nejsou ostré, takže je bezpečnější pro uživatele.

3. S vysokým rozlišením. Film má vysokou propustnost světla. S vysokou propustností světla a nízkým odrazem světla, film může poskytnout s vysokým rozlišením obrazovky, stejně jako obvykle.

4. Funkční. Chránič obrazovky, může se vešly vaše iPad no a velký rozdíl na ochranu vašeho iPad před poškrábání, otisky prstů, voda, olej, prach, nárazy, uklouznutí a tak dále. Když se obarví voda, půda, bláto, olej nebo jiné přílohy, to může být čištěny bez námahy.

5. Hladký povrch. Ještě na okraj obrazovky filmu cítí hladce.

6. Pohodlné pro použití. To má vynikající přilnavost. Vložit film, jediná věc, kterou musíte udělat, je vyčistit obrazovku důkladně.

7. Odolná. S dobrý výkon a vysoká kvalita, to může pracovat po dlouhou dobu.

Pokyny K Instalaci:

1. Prosím, použijte alkoholový tampón a mikrovlákno na čištění LCD obrazovky před instalací.

2. Oloupejte ochrannou vrstvu z lepicí strany.

3. Opatrně vyrovnejte sklo na obrazovce.

4. Stiskněte střed skla pak lepicí část bude rozložena na všechny části hladce.

Upozornění:

1. Protože to je sklo, produktu, prosím, na vědomí, že okraje skla jsou nejvíce ohrožené oblasti.

2. Při odstraňování opakovaného použití, lepicí vlastnosti mohou nosit off v rozsahu, kde screen protector nebude držet na zařízení. To se nedoporučuje, aby probudit glass protector, jakmile je aplikován.

3. Použití nadměrné síly, kdo instalací nebo vyjmutím chránič obrazovky, může dojít k poškození produktu.

Tablet obrazovky tvrzeného skla je kompatibilní s iPad Pro 12,9 palcový(2018)/iPad Pro 11 palec(2018)

Štítky: papír chránič obrazovky ipad pro 11 palec, ipad gen 8, 3ks ipad screen protector, ipad pro 11 palec 2020 screen protector, ipad pro liquid screen protector, obrazovka ipad pro 11 palec, 11 ipad pro, 2020 ipad pro, ipad, případ ipad pro.

Značka TOTU
Materiál Tvrzené sklo
Původ KN(Původu)
Balíček Ano
Množství 1 Balení
Kompatibilní Značka Pro Apple iPad
Funkce Scratch Proof
Použití PDA

Napsat recenzi

TOTU Tablet Screen Protector pro iPad Pro 12,9 palcový (2018)/iPad Pro 11 palec(2018) Full Screen Tvrzeného Skla Film Protector

TOTU Tablet Screen Protector pro iPad Pro 12,9 palcový (2018)/iPad Pro 11 palec(2018) Full Screen Tvrzeného Skla Film Protector

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat